Dvanásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2014 sa opäť aj tento rok zúčastnilo sústredenia v priestoroch kaštieľa Chateau Földváry.
Dievčatá už v prvých dňoch absolvovali promo fotenie plaviek, ktoré opäť pripravil Lukáš Kimlička. Všetko bolo ladené v štýle Francúzskej riviéry, pretože práve prostredie nášho kaštieľa ponúka k tomu foteniu viacero možností a lokalít.
Finalistky sa tiež naučili, ako pomôcť v ktitickej situácii, keď ide doslova o život. Počas týždňového sústredenia v Chateau Földváry totiž absolvovali kurz prvej pomoci, ktorý im poskytli školitelia z Falck Academy. Súčasťou kurzu bola nevyhnutná teoretická časť, po ktorej dievčatá trénovali na figurínach, riadených softvérom, oživovanie detí i dospelých.
Finalistky Miss Slovensko 2014 sa počas sústredenia venovali aj nácvikom chôdze a k dispozícii mali aj relaxačné služby v úplne novom Ayuspa kaštieľa, ktoré je ladené vo francúzskom novoromantickom štýle.
“Vždy sa tu cítime ako doma. Veľmi milý personál je nám k dispozícii 24 hodín a to je luxus, ktorý len tak nenájdete,” uviedla riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.
Sústredenie dopadlo na výbornú a celý tím Chateau Földváry sa už teraz veľmi teší na ďaľší ročník súťaže Miss Slovensko 2014.

134789101115C4C5IMG_7680IMG_7703L1D1F1F3F6F8L2L3L4S6s12s13Z7